O firmieZ dniem 1 stycznia 2015 firma Code ID zmieniła nazwę na WagiBydgoszcz.pl. Mimo to CodeID nadal pozostaje jako nasza marka. Nasza firma wciąż pozostaje największym dostawcą usług i produktów z branży wagowej w województwie Kujawsko-Pomorskim. Dostarczamy przetworniki wagowe firm Ascell Sensor, Zemic, Flintec, Keli, oraz Vishay.

Jesteśmy obecni na rynku już ponad 8 lat. Zdobyte przez ten czas doświadczenie jest dla nas podstawą do oferowania usług i towarów na najwyższym jakościowo poziomie. Specjalizujemy się przede wszystkim w handlu podzespołami wagowymi. Obsługujemy też wielkie przedsiębiorstwa przemysłowe oferując rozwiązania wagowe i dozownicze.

W 2012 roku staliśmy się partnerem firm Radwag i Rhewa i oferujemy wszystkie ich produkty. W roku 2014 zakończyliśmy także pomyślnie rozmowy z firmą Ascell Sensor stając się jej handlowym przedstawicielstwem na terenie Polski. Zachęcamy do zapoznania się z naszą obszerną ofertą.

W roku 2014 weszliśmy na rynek wag samochodowych włsnej produkcji. Nasze nowoczesne konstrukcje wykonane w oparciu o symulacje komputerowe są jednymi z najsolidniejszych wag obecnie na rynku

Zapraszamy do współpracy.